Pagrindinis puslapis Visi produktai Paskyra Paieška

Rask, išsinuomok, sutaupyk!

Esame pasiruošę įrodyti, kad jūsų turimi daiktai gali jums uždirbti pinigus ir nustoti rinkti dulkes garaže. Nuomok daiktus, kurių jau nebenaudoji arba šiuo metu jie yra laisvi. Išsinuomok ir nešvaistyk pinigų parduotuvėse. EMEI atviras visiems, kas mano, jog reikia tausoti pasaulį ir naudoti tai, ką jau turime.

Paprasta idėja ir kūrėjas

Nuo keletos žmonių

2019 m. Siekiant atnaujinti grindis reikėjo nuomotis daug įrankių, kuriuos 5sigyti panaudoti tik kartą būtų buvę brangu ir neracionalu. Pradejus nuomos paieškas paaiškėjo kaip sunku rasti ir išsinuomoti norimą įrankį. Tai paskatino EMEI sukūrimą!

Plėsimės iki tūkstančių

Šiandien EMEI dirba artima šeimos ir draugų komanda. Mes kuriame sistemą, kuri padės jums nuomoti ne tik statybos įrankius, bet ir gausybę kitų daiktų: nuo kompiuterinės iki sodo įrangos. Mūsų komandoje visi turi vieną tikslą: nuomos procesą padaryti kuo paprastesnį.

Paprastumas ir lengvumas

Nuomotis pas mus yra paprasta ir patogu! Tik keletas paspaudimų, ir galite rezervuoti pageidaujamus daiktus norimam laikotarpiui. Mūsų atsidavusi komanda užtikrina, kad platforma veiktų greitai ir be trikdžių.

Neribotos galimybės

Pasinerkite į nuomos laisvę ir atraskite begalinį galimybių pasaulį. Atraskite patogumą, prieinamumą ir lankstumą. Tai puiki galimybė tiems atvejams, kai daikto reikia vienam kartui, ypatingiems atvejams ar naujų pomėgių išbandymui.

Savo veikloje esame ištikimi savo pirminei idėjai, kurią sukūrė EM ir EI. Šiandien EMEI yra tobulinama ir plečiama toliau.